Duyurular

Anasayfa / Dernek / Duyurular

Dernek Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Enerji Uzmanları Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı, Covid-19  Pandemisi sebebiyle  bir yıllık bir erteleme sonrasında 6 Nisan 2021 tarihinde saat 14:00’da EPDK Konferans Salonunda üyelerin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Genel Kurul toplantısı, Dernek yönetimi tarafından her türlü tedbirin alınarak ve sosyal mesafe uygulamasına dikkat edilerek yaklaşık 90 üyenin katlımı ile başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Divan Heyetinin seçilmesi, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Yönetim Kurulu üyesi Sayın Alaaddin Emre EVGALLIOĞLU, Yönetim Kurulu adına 2018-2021 yılları arası dönemde yapılan faaliyetler ile ilgili Genel Kurul üyelerine bilgilendirici bir sunum yapmıştır.

Denetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet ÖZKAYA, yapılan denetim faaliyetleri ve Denetim Kurulunun tavsiye ve önerilerini içeren Denetim Raporunu Genel Kurul üyelerine sunmuştur.

Dernek Faaliyet Raporu ve Denetim Raporu, yapılan oylamada Genel Kurul üyelerince kabul edilmiştir.

Yönetim Kurulu, gündem maddelerinden olan tüzük değişikliği hakkında Genel Kurula bilgi vermiş ve bilgilendirme sonrasında yapılan oylamada  tüzük değişikliği kabul edilmiştir.

Sonraki aşamada Divan Başkanlığı tarafından Dernek Kurullarının seçimine geçilmiş olup, aşağıdaki listede yer alan üyeler Dernek Kurullarına seçilmişlerdir.

Son olarak yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Sayın Mehmet ERTÜRK, kürsüye gelerek Genel Kurul üyelerine yönelik bir teşekkür konuşması yapmıştır.

Divan Başkanlığı tarafından Genel Kurul sona erdirilmiştir.

ENERJİ UZMANLARI DERNEĞİ YÖNETİM KURULU
Mehmet ERTÜRKBaşkan
Kadir KAYAÜye
Bağdagül KAYA CANERÜye
Elif YILDIRIMÜye
Mehmet KÜRKÇÜÜye
Fatih Özgür YENİYedek Üye
Özgür ÇAKIRYedek Üye
Hasan Emrah ÇELEBİOĞLUYedek Üye
Emrah KAYAYedek Üye
Serkan AKTAŞYedek Üye
 ENERJİ UZMANLARI DERNEĞİ DENETİM KURULU
Ahmet ÖZKAYABaşkan
Serdar ŞİMŞEKÜye
Orhan ARALÜye
Burak TÜFEKÇİOĞLUYedek Üye
Ali Osman KAYAYedek Üye
Vedat AKDAĞYedek Üye
ENERJİ UZMANLARI DERNEĞİ DİSİPLİN KURULU
Muhammed DEMİRBaşkan
Sinan ÖZKANÜye
Deniz DAŞTANÜye
Tevfik Okan SAYGILIYedek Üye
Abdul Cabbar KARAALİOĞLUYedek Üye
Hüseyin Oğuzhan KAHRAMANYedek Üye

Son Eklenen Duyurular